View Mode Page (4.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Other
vi: Khác

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Broken
vi: Bị hỏng

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
