View Mode Page (4.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Other
ast: Otru

en: Languages
ast: Llingües
