View Mode Page (4.0.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Other
cs: Jiné

en: Languages
cs: Jazyky

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Broken
cs: Poškozeno

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Broken/Missing
cs: Rozbitý/chybějící
