View Mode Page (4.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Weight
cy: Pwysau

en: Other
cy: Arall

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Broken
cy: Wedi torri
