View Mode Page (4.0.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Conditions
da: Vilkår

en: Other
da: Anden

en: Pattern
da: Mønster

en: Languages
da: Sprog

en: Entity type
da: Entity-type

en: Broken
da: I stykker

en: Selection criteria
da: Udvalgs kriterier

en: Broken/Missing
da: Defekt/Mangler

en: Selection logic
da: Udvalgs logik

en: Check to which types this pattern should be applied. Leave empty to allow any.
da: Vælg de typer dette mønster skal anvendes på. Lad det være tomt for at tillade alle.

en: Check to which languages this pattern should be applied. Leave empty to allow any.
da: Kontrollér hvilke sprog dette mønster skal anvendes på. Lad det være tomt for at tillade alle.

en: @label being aliased
da: @label bliver tildelt alias

en: Broken type
da: Brudt type
