View Mode Page (4.0.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Other
eo: Alia

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
