View Mode Page (4.0.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
