View Mode Page (4.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Languages
is: Tungumál
