View Mode Page (4.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Languages
km: ភាសា
