View Mode Page (4.0.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Conditions
pl: Warunki

en: Other
pl: Inne

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Languages
pl: Języki

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Broken
pl: Uszkodzony

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Broken/Missing
pl: Uszkodzony/brakujący
