View Mode Page (4.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: Broken
ps: مات
