View Mode Page (4.0.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Other
sk: Ostatné

en: Pattern
sk: Vzor

en: Languages
sk: Jazyky

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Broken
sk: Nefunkčný

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
