View Mode Page (4.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Weight
sq: Pesha

en: Other
sq: Tjetër

en: Languages
sq: Gjuhët
