View Mode Page (4.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை

en: Broken/Missing
ta: உடைந்த / காணாமல்
