View Mode Page (4.0.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
