View Mode Page (4.0.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Conditions
gl: Condicións

en: Other
gl: Outro

en: Pattern
gl: Patrón

en: Languages
gl: Idiomas

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Broken
gl: Roto

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Broken/Missing
gl: Roto/Desaparecido
