View Mode Page (4.0.2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Language
hi: भाषा

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Conditions
hi: शर्तें

en: Other
hi: अन्य

en: Pattern
hi: नमूना

en: Languages
hi: भाषायें

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: UUID
hi: युयुआइङी

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Broken/Missing
hi: टूटा/अनुपस्थित
