View Mode Page (4.0.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Language
ja: 言語

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Conditions
ja: 条件

en: Other
ja: その他

en: Pattern
ja: パターン

en: Languages
ja: 言語

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Broken
ja: 壊れている

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Broken/Missing
ja: 壊れている/見つからない
