View Mode Page (4.0.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Conditions
mr: अटी

en: Languages
mr: भाषा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
