View Mode Page (4.0.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Other
my: အခြား

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
