View Mode Page (4.0.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Language
pt: Idioma

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: Other
pt: Outro

en: Pattern
pt: Padrão

en: Languages
pt: Idiomas

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Broken
pt: Danificado

en: View mode
pt: Modo de visualização

en: Broken/Missing
pt: Com problemas/Em falta
