View Mode Page (4.0.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: View mode
th: โหมดของวิว
