View Mode Page (4.0.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Other
eu: Bestea

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Broken
eu: Apurtuta
