View Mode Page (8.x-3.0-rc1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Label
ru: Метка

en: Conditions
ru: Условия

en: Other
ru: Другое

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Languages
ru: Языки

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Broken
ru: Прервано

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Broken/Missing
ru: Повреждён/Отсутствует

en: Check to which types this pattern should be applied. Leave empty to allow any.
ru: Выберите, к каким типам следует применить этот шаблон. Оставьте пустым, чтобы разрешить для всех.
