View Mode Page (8.x-3.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Label
it: Etichetta

en: Conditions
it: Condizioni

en: Other
it: Altro

en: Pattern
it: Modello

en: Languages
it: Lingue

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Broken
it: Corrotto

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Broken/Missing
it: Rotto/Mancante
