View Mode Page (8.x-3.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Other
nl: Andere

en: Pattern
nl: Patroon

en: Languages
nl: Talen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Broken
nl: Defect

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Broken/Missing
nl: Defect/Ontbreekt

en: Check to which types this pattern should be applied. Leave empty to allow any.
nl: Kies op welke types dit patroon wordt toegepast. Leeg laten om op alle types toe te passen.

en: Check to which languages this pattern should be applied. Leave empty to allow any.
nl: Kies op welke talen dit patroon wordt toegepast. Leeg laten om op alle talen toe te passen.

en: Pattern @label saved.
nl: Patroon @label opgeslagen.

en: @label being aliased
nl: @label heeft een alias

en: Broken type
nl: Gebroken type

en: AliasType
nl: Aliastype
