View Mode Page (8.x-3.0-rc1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Language
az: Dil

en: ID
az: İD

en: Other
az: Digər

en: Pattern
az: Nümunə

en: Languages
az: Dillər

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Broken
az: Qırıq
