View Mode Page (8.x-3.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Label
fi: Tunnus

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Other
fi: Muu

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Languages
fi: Kielet

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Broken
fi: Rikkinäinen

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Broken/Missing
fi: Rikkinäinen/Puuttuva
