View Mode Selector (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Icon
ar: أيقونة

en: Fields
ar: الحقول

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Sample original image
ar: مثال عن الصورة الأصلية

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
