View Mode Selector (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Icon
cs: Ikona

en: Icons
cs: Ikony

en: Fields
cs: Pole

en: Select list
cs: Seznam

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Hide title
cs: Skrýt nadpis

en: Sample original image
cs: Ukázka původního obrázku

en: View mode
cs: Režim zobrazení
