View Mode Selector (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Icon
fr: Icône

en: Icons
fr: Icônes

en: Fields
fr: Champs

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: Radio buttons
fr: Boutons radio

en: Hide title
fr: Cacher le titre

en: Sample original image
fr: Exemple d'image originale

en: View mode
fr: Mode d'affichage
