View Mode Selector (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Icon
hu: Ikon

en: Icons
hu: Ikonok

en: Fields
hu: Mezők

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Radio buttons
hu: Választógombok

en: Sample original image
hu: Eredeti kép példa

en: View mode
hu: Nézetmód
