View Mode Selector (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Fields
nl: Velden

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Radio buttons
nl: Keuzeopties

en: Hide title
nl: Titel verbergen

en: Sample original image
nl: Voorbeeldweergave originele afbeelding

en: View mode
nl: Weergavemodus
