View Mode Selector (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Icons
ro: Iconițe

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Radio buttons
ro: Butoane radio

en: Sample original image
ro: Exemplu de imagine originală

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
