View Mode Selector (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Icon
ru: Иконка

en: Icons
ru: Иконки

en: Fields
ru: Поля

en: Select list
ru: Список выбора

en: Radio buttons
ru: Радиокнопки

en: Sample original image
ru: Пример исходного изображения

en: View mode
ru: Режим просмотра
