View Mode Selector (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Icon
sk: Ikona

en: Icons
sk: Ikony

en: Fields
sk: Polia

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Sample original image
sk: Ukážkový originálny obrázok

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
