View Mode Selector (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Icon
tr: Simge

en: Icons
tr: İkonlar

en: Fields
tr: Alanlar

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Sample original image
tr: Özgün resmi örnekle

en: View mode
tr: Görünüm kipi
