View Mode Selector (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Fields
el: Πεδία

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Sample original image
el: Δείγμα αρχικής εικόνας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
