View Mode Selector (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Icon
ca: Icona

en: Icons
ca: Icones

en: Fields
ca: Camps

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Sample original image
ca: Imatge original d'exemple

en: View mode
ca: Mode de visualització
