View Mode Selector (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Icon
da: Ikon

en: Icons
da: Ikoner

en: Fields
da: Felter

en: Select list
da: Valgliste

en: Radio buttons
da: Radioknapper

en: Hide title
da: Skjul titel

en: Sample original image
da: Eksempel på originalt billede
