View Mode Selector (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Icon
de: Symbol

en: Icons
de: Symbole

en: Fields
de: Felder

en: Select list
de: Auswahlliste

en: Radio buttons
de: Optionsschaltflächen

en: Hide title
de: Titel ausblenden

en: Sample original image
de: Original Beispielbild

en: View mode
de: Ansichtsmodus
