View Mode Selector (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Icon
et: Ikoon

en: Icons
et: Ikoonid

en: Fields
et: Väljad

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Sample original image
et: Algse pildi näidis

en: View mode
et: Kuvarežiim
