View Mode Selector (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Icon
fa: شمایل

en: Fields
fa: فیلدها

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Radio buttons
fa: دکمه‌های رادیویی

en: Sample original image
fa: نمونه‌برداری از تصویر اولیه

en: View mode
fa: نحوه نمایش
