View Mode Selector (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Icon
fi: Ikoni

en: Icons
fi: Ikonit

en: Fields
fi: Kentät

en: Select list
fi: Valintalista

en: Radio buttons
fi: Radionapit

en: Hide title
fi: Piilota otsikko

en: Sample original image
fi: Alkuperäisen kuvan kuvakaappaus

en: View mode
fi: Näyttötila
