View Mode Selector (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Icon
gl: Icona

en: Icons
gl: Iconas

en: Fields
gl: Campos

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Sample original image
gl: Imaxen de mostra orixinal

en: View mode
gl: Modo de vista
