View Mode Selector (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Icon
he: סמל

en: Icons
he: אייקונים

en: Fields
he: שדות

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: View mode
he: מצב תצוגה
