View Mode Selector (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Icon
id: Ikon

en: Fields
id: Bidang isian

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: Radio buttons
id: Tombol radio

en: Sample original image
id: Contoh gambar asli

en: View mode
id: Modus tampilan
