View Mode Selector (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Icon
it: Icona

en: Icons
it: Icone

en: Fields
it: Campi

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: Radio buttons
it: Pulsanti di opzione

en: Sample original image
it: Immagine campione originale

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
