View Mode Selector (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Icon
ja: アイコン

en: Icons
ja: アイコン

en: Fields
ja: フィールド

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Radio buttons
ja: ラジオボタン

en: Hide title
ja: タイトルを非表示

en: Sample original image
ja: 元画像サンプル

en: View mode
ja: ビュー・モード
