View Mode Selector (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Icon
lt: Piktograma

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
